O NAS - KIM JESTEŚMY?

Marka Dzieckoo.pl należy do firmy Asert.pl - Mariusz Mazur z siedzibą w Oławie, której początki sięgają 2010 roku.

Nasza firma od początku swojej działalności swoją ofertę kierujemy do użytkowników korzystających z internetu.

Od niedawna profil naszej działalności skierowaliśmy w kierunku najmłodszych. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą detaliczną i hurtową artykułów dla dzieci pod własną marką Dzieckoo.pl

Uważamy, iż nie ma nic ważniejszego jak bezpieczeństwo dzieci. Jest to dla nas najważniejszy kierunek rozwoju. Wyszukujemy najciekawsze rozwiązania i stale poszerzamy naszą ofertę sprzedażową.

Drewniana barierka zabezpieczająca drzwi oraz schody – to w naszym sklepie najważniejszy produkt. Taka bramka ochronna jest bardzo przydatna, jeśli w domu znajdują się dzieci. Dzięki takim przedmiotom można w prosty sposób odgrodzić wejścia do różnych pomieszczeń, dzięki czemu zwiększamy bezpieczeństwo dzieci.

Barierka zabezpieczająca oferowana przez naszą firmę wykonana jest z drewna sosnowego i posiada metalowe elementy. Do jej montażu niezbędne będzie wywiercenie niewielkich otworów na zawiasy, na których mocowana jest bramka. Barierka jest regulowana, co pozwala dopasować ją do rozmiarów miejsca, w którym ma być zamocowana. Spełnia wszystkie standardy jakości i jest bardzo solidna oraz wytrzymała na uszkodzenia.

Barierka zabezpieczająca, pomimo prostej konstrukcji, stanowi doskonałe wyposażenie, chroniące dzieci przed upadkiem jak i przejściem do pomieszczeń chronionych. Konstrukcja ta jest bardzo stabilna i wytrzymała.

Każda barierka wykonana jest z odpowiednio przygotowanego, wysuszonego drewna, dzięki czemu może być w bezpieczny sposób użytkowana przez wiele lat. Oferowane przez nas bramki zabezpieczające to produkty wielokrotnie testowane. Sięgając po tego rodzaju produkt, możesz więc mieć pewność, iż należycie chronisz swoje dziecko. W zestawie znajduje się barierka, a także akcesoria niezbędne do montażu. Dzięki temu jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu i można go używać w przejściach o różnej szerokości.

Dysponujemy szeroką ofertą akcesoriów dla dzieci zwiększające ich bezpieczeństwo w domu.

Zapewniamy ekspresową wysyłkę maksymalnie do 24 godzin po otrzymaniu zamówienia.